Mesto rada: Slovenija (u blizini Novog mesta)

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:

  • minimum IV stepen obrazovanja
  • drvna škola
  • poželjno iskustvo minimum 5 godina na poslovima stolara

Opis posla:

  • samostani rad na mašinama za obradu drveta
  • samostalna obrada drveta i drvenih formi sa poznavanjem stručne dokumentacije i planova rada
  • proizvodnja drvenih polu proizvoda za nameštaj uz podršku stručnog tima
  • izrada nameštaja kancelarijskog i kućnog (kuhinje)

Poslodavac obezbeđuje:

  • ugovor na godinu dana sa mogućnošću stalnog zaposlenja
  • radnu i boravišnu dozvolu za kandidate
  • lekarski pregled
  • oprema za rad
  • bezbednost i zdravlje na radu
  • zarada od 1500e
  • obezbeđen smeštaj
  • novac za jedan obrok (malicu)
  • radno vreme 8 sati, prekovremni rad dodatno plaćen
  • minimum 1 slobodan dan nedeljno (mogućnost za 2 slobodna dana)

Za bliže informacije možete nas kontaktirati putem telefona

060 3299934

ili telefona

011 2683486

ili poslati Vašu biografiju na datu e-mail adresu:

ljudskiresursi@partners-orka.co.rs

Agencija zadržava pravo odabira, selekcije i kontaktiranja kandidata koji uđu u uži krug.

Napomena: Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka ličnosti i saglasni su da podaci koji se elektronski prosleđuju mogu biti dalje obrađivani, posleđivani u svrhu posredovanja pri zapošljavanju.

Oglas aktuelan do popune!

Gradovi
Slovenija - Svi gradovi

Pozicije posla

KV Stolar u radionici (m/ž)   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
  • Poljoprivreda i šumarstvo
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola

do isteka 10 dana