Mesto rada: Centralna Srbija

Opis poslova:

  •  Izgradnja, sanacija podzemnih i nadzemnih vodova NN mreža 0,4kV
  • Izgradnja, sanacija podzemnih i nadzemnih vodova 10kV
  • Izgradnja, sanacija TS 10 /0,4kV i 20 /0,4kV
  • Izmeštanje starih kućnih priključaka i izgradnja novih.

Uslovi:

  • NK I SSS
  • Neophodno da kandidat nema strah od visine
  • Spretan, oprezan i veoma odgovoran

Što nudimo:

  • Prijava radnog odnosa
  • Bezbednost i zdravlje na radu
  • Plata po učinku

Napomena:

Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoje radne biografije mogu proslediti elektronskim putem na email adresu:

berzaposlova@partners-orka.co.rs

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefon akreditovanog oglašivača: 060 5005 853

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

Usluge agencije su besplatne za kandidate koji konkurišu za posao.

Gradovi
Srbija - Svi gradovi

Pozicije posla

Elektromonter – penjač   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
Obrazovanje
  • Srednja škola