Potreban veći broj izvršilaca posla: 35

Proslediti CV na engleskom jeziku

Mesto rada: Belgija, Danska, Nemačka

Početak rada, nakon potpisivanja ugovora sa poslodavcem.

Uslovi:

  • Potreban je samostalan majstor za dijagnostifikovanje i otklanjanje kvarova elektro prirode
  • III i IV stepen stručne spreme, Elektrosmer
  • Prednost, posedovanje dokumentacije zemalja evropske unije, pasoš ili lična karta
  • Radno iskustvo na istim pozicijama minimum 3 godine
  • Konverzacijski nivo engleskog jezika
  • Odgovoran, vredan, timski orijentisan kandidat

Opis poslova:

  • Rad na tehničkim, stambenim i kalskim objektima.

Poslodavac obezbeđuje:

  • Ugovor o radu
  • Radno vreme 40č nedeljno, mogućnost prekovremenog rada
  • Rotacija za dolazak kući 6 nedelja rada- dve nedelje kući
  • Satnica od 15€ do 20€ neto, u zavistnosti od radnog iskustva i znanja engleskog jezika
  • Smeštaj- jednokrevetna soba
  • Prevoz od smeštaja do radnog mesta
  • Avioprevoz sa povratanom kartom
  • Oprema za rad
  • Bezbednost i zdravlje na radu
  • Uvođenje u proces rada od strane logističara, komunikacija na srpsko-hrvatskom jeziku

Napomena:

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa mogu se javiti na broj telefona:

+381641260055

+38111683486.

ili svoju radnu biografiju/CV mogu proslediti na e-mail adresu:

office@partners-orka.co.rs

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Oglas je aktuelan do popune.

Gradovi
Inostranstvo

Pozicije posla

Električar/ Elektromonter/ Elektroinstalater m/ž   1

Kategorije
  • Elektrotehnika
  • Tehničke usluge i održavanje
Obrazovanje
  • Srednja škola

do isteka 22 dana