Mesto zasposlenja: Slovenija, Ravne na Koroskem

OPIS POSLA I USLOVI:

  • CNC struganje i rezanje
  • Klasično struganje
  • Osnovno obrazovanje
  • Potrebno radno iskustvo na savremenim i ručnim CNC mašinama
  • Potrebna je vozačka dozvola zbog udaljenosti radnog mesta od smeštaja

OČEKUJEMO:

  • Izražena inicijativa
  • Samostalnost i pouzdanost u radu
  • Pedantnost i efikasnost u radu, preciznost u izvršavanju poslovnih zadataka

POSLODAVAC OBEZBEĐUJE:

  • Ugovor na određeno vreme u periodu od jedne godine, sa mogućim produženjem
  • Radno vreme u tri smene (smene na savremenim CNC mašinama od 6h do 14h i od 14h do 22h i od 22h do 6h), dok su smene na ručnim mašinama od 6h do14 h i od 14h do 22h - noćne smene se dodatno plaćaju 50%
  • Zaradu od 1.450 eura bruto + plaćaju se prekovremeni sati rada (50%); Mogućnost dogovora oko plate za kandidate sa većim radnim iskustvom
  • Bonusi
  • Plaćen topli obrok u iznosu od 5,4 eura dnevno + putni troškovi
  • Poslodavac ne pokriva troškove smeštaja
  • Izradu vize za lica koja ne poseduju pasoš ili ličnu kartu zemlje EU
  • Isti tretman radnika kao u zemlji zaposlenja

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju na e-mail adresu:

office@partners-orka.co.rs

ili popunite formular na našem sajtu, na sledećem linku:

Kontakt telefon za bliže informacije:

(+381)64 126 00 55

Fiksni: 011/ 2683 468

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao.

Oglas je aktuelan do popune radnih mesta.

Gradovi
Inostranstvo

Pozicije posla

CNC operater u metalnoj proizvodnji   1

Kategorije
  • Mašinstvo
Obrazovanje
  • Osnovna škola