Mesto rada: Austrija

    Opis posla:

    • operater na CNC mašinama za obradu metala
    • kontrola i pakovanje delova

    Uslovi rada:

    • III ili IV stepen stručnog obrazovanja
    • minimalno 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima;
    • prednost je posedovanje EU pasoša ili slovenačke radne dozvole
    • da kandidat nije osuđivan i krivično gonjen
    • poslodavac će vršiti proveru radnih sposobnosti kandidata.

    Zaposlenima nudimo:

    • prijavljeni radni odnos-ugovor; socijalno i zdravstveno osiguranje;
    • zarada po satu 11-12 EUR
    • obezbeđen smeštaj i prevoz
    • poslodavac obezbeđuje bezbednost, zdravlje na radu i opremu.

    Kandidati koji žele da se prijave treba da dostave obavezno: radnu biografiju (ime, prezime, broj telefona, radno iskustvo).

    Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adrese: ljudskiresursi@partners-orka.co.rs ili poslati poruku na Viber 060 33 13 666 ili 011/ 2683486.

    Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu uži izbor.

    Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

    Usluge Agencije su besplatne za kandidate kojii konkurišu.

    Gradovi
    Austrija - Svi gradovi

    Pozicije posla

    CNC operater   1

    Kategorije
    • Tehničke usluge i održavanje
    Obrazovanje
    • Srednja škola