Lokacija rada: Zemun

Opis posla:

  • Utvrđivanje i uklanjanje kvarova i dijagnostika
  • Servisiranje putničkih i teretnih vozila
  • Prilagođavanje delova motora
  • Pregledanje svećica, motora i mehanizama kočenja
  • Poštovanje recepcijskih procedura i standarda ponašanja
  • Radno vreme: 8h

Uslovi rada:

  • Radno iskustvo minimum godinu dana na poslovima automehanike
  • Lice nije osuđivano ili pod istrago
  • SSS Minimum treći stepen odgovarajućeg smera

Poslodavac obezbeđuje :

  • Ugovor o radu na određeno vreme sa tendencijom stalnog zaposlenja
  • Opremu za rad
  • Obezbeđen smeštaj za kandidate koji su van Beograda
  • Početna cena 120.000 din/ Sa većim radnim iskustvom 150.000 din

Profil radnika:

  • Ozbiljan
  • Odgovoran
  • Spreman za rad u dinamičnoj okolini

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa da pozovu na broj telefona:

+381/641260055 ili 011/2683486 ili na mejl:

office@partners-orka.co.rs

Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Oglas aktuelan do popune mesta.

Napomena:

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkusa svoju radnu biografiju/CV mogu proslediti na e-mail adresu:

posao@hedera-estate.com

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Oglas aktuelan 30 dana od dana objave.

Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao.

Gradovi
Srbija - Svi gradovi

Pozicije posla

Automehaničar (m/ž)   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
Obrazovanje
  • Srednja škola

do isteka 21 dana