Opis posla:

  • Dinamičan rad u prijatnoj atmosferi
  • Aktivna prodaja i savjetovanje kupaca sa kvalitetnimi stručnim informacijama
  • Pomoć kupcima pri donošenju odluka ili pronalaženju zeljenih proizvoda
  • Direktno posluživanje kupca
  • Briga o privlačnom i uređenom izgledu prodajnog prostora
  • Briga o prijemu, skladištenju, održavanju i razvrstavanju robe
  • Izlaganje obuće

Od Vas očekujemo:

  • Osjećaj za modu I praćenje modnih trendova
  • Poželjno poznavanje engleskog jezika
  • Iskustvo u direktnoj prodaji
  • Ozbiljnost I pedantnost uradu
  • Uslužnost I prodajnu orijentisanost
  • Rad u smjenama I vikendom

Nudimo Vam:

  • Rad u uredjenom sistemu, uz podrsku cijele kompanije
  • Zanimljiv, dinamičan posao u prijatnom okruženju
  • Mogućnost napredovanja
  • Redovnu I stimulativnu zaradu
  • Nudimo pozicije na kojima je svakom radniku pružena mogućnost za stvaranje karijere u našoj kompaniji

Započnite sa nama karijeru punu mogućnosti I postanite dio profesionalnog tima.

Vjerujemo da su naše najveće blago ljudi koji rade u maloprodajama.

Prijave slati na mejl

hr@obucametro.ba

Gradovi
Lukavac

Pozicije posla

Shop assistant/prodavac (m/ž)   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
  • Prodaja i trgovina
  • Marketing i PR
  • Finansije
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Srednja škola