Uslovi koje kandidat treba ispunjavati:

  • VSS/SSS saobraćajno tehničkog smjera
  • Poznavanje engleskog / njemačkog jezika
  • Obavezno poznavanje rada u Microsoft Office-u (Word, Excel, Outlook)
  • Izražene organizacijske sposobnosti
  • Sposobnost rada u timu
  • Minimalno 2 godine iskustva

Opis posla:

  • Organizacija sektora transporta i obezbeđivanje efikasne, pravovremene i kvalitetne distribucije robe do krajnjih odredišta
  • Planiranje, organizacija i kontrola rada dnevnih isporuka
  • Analiza osnovnih pokazatelja efikasnosti službe, predlaganje i implementacija mjera za unapređenje i optimizaciju poslovanja
  • Stalna komunikacija sa direktno povezanim sektorima prodaje i logistike u cilju kvalitetnog i optimalnog protoka informacija
  • Obezbjeđivanje kvaliteta voznog parka – broja i ispravnosti vozila
  • Koordinacija i organizacija rasporeda rada članova tima - vođenje, motivacija i razvoj zaposlenih
  • Odgovornost za poštovanje procedura, normi i zakonskih regulativa

Šta nudimo:

  • Stimulativna primanja ovisno o kvalifikacijama i iskustvu kandidata
  • Rad u dinamičnom i profesionalnom okruženju

Mjesto rada: Orašje, Poduzetnička zona 17 Dusine

Prijave slati putem putem pošte na adresu:

kenan.alibabic@krautz.org

Kontakt telefon:

063 285 568

Gradovi
Orašje

Pozicije posla

Dispečer   1

Kategorije
  • Transport i logistika
Obrazovanje
  • Srednja škola