Opis posla:

  • Fitness instruktor/ica će biti angažirana u fitness sali EC „Nahla“ Tuzla. Radno vrijeme: od nedjelje do četvrtka od 12 do 20 sati.

Osnovni zadaci obuhvataju, ali se ne ograničavaju na:

  • podizanje tjelesne sposobnosti korisnica usluga na viši nivo,
  • vođenje grupnih treninga uz muziku,
  • organiziranje i izradu programa sportske rekreacije,
  • savjetovanje i instrukcije korisnicama usluga u vezi s ishranom,
  • stalni nadzor nad korisnicima usluga u toku rekreacije,
  • davanje informacija korisnicama usluga, kao i druge srodne poslove,
  • mjesečno obavještavanje nadređenih o najvažnijim utiscima članica i prijedlozima za poboljšanje rada.

Uvjeti:

  • završen Fakultet sporta i tjelesnog odgoja ili obuke iz različitih područja fitnessa,
  • najmanje šest mjeseci iskustva na navedenim ili sličnim poslovima.

Poželjne karakteristike:

  • dobre komunikacijske vještine i profesionalnost u ophođenju prema korisnicama usluga,
  • organizacijske sposobnosti i odgovornost u obavljanju zadataka,
  • poznavanje vođenja grupnih treninga uz muziku.

Prijava na konkurs

Na e-mail info@tuzla.nahla.ba pošaljite nam:

Svoj CV

Preporuke ranijih poslodavaca (ukoliko ih posjedujete)

s naznakom “PRIJAVA ZA POZICIJU FITNESS INSTRUKTOR/ICE”, najkasnije do 12 sati do četvrtka, 13. juna 2019. godine.

Neblagovremene i nepotpune prijave neće biti razmatrane. Kandidatkinje koje uđu u uži izbor bit će pozvane na intervju.

Gradovi
Tuzla

Pozicije posla

Fitness instruktor/ica   1

Kategorije
  • Sport
Obrazovanje
  • Fakultet