broj izvršilaca: 5

Opis posla:

  • Prijevoz putnika u cestovnom prometu (taxi prijevoz)

Potrebni uvjeti:

  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Poznavanje grada po ulicama i objektima
  • Radno iskustvo nije neophodno
  • Mogućnost zapošljavanja osoba s invaliditetom

Kako možete postati vozač taxi vozila ?

  • Odgovorni ste, komunikativni i kulturni u ophođenju
  • Imate minimalno završeno SSS obrazovanje
  • Preferirate samostalnost u radu i volite raditi s ljudima
  • Prednost je, iako ne i uvjet, ako imate iskustva u vožnji taxi vozila i poznajete osnove jednog stranog jezika

Što dobivate ako postanete vozač taxi vozila „Moj Taxi“ Mostar?

  • Plaća 800-1000 KM
  • Ostale naknade
  • Ugovor o radu na neodređeno vrijeme
  • Sigurnost radnog mjesta
  • Rad u kompaniji u kojoj se prepoznaje i nagrađuje timski rad ali i doprinos pojedinca
  • Ugodno radno okruženje

Svi zainteresirani kao i oni koji žele saznati dodatne informacije neka pošalju životopis i molbu na mail:

info@mojtaxi.net

ili nas možete kontaktirati na broj : 063/ 282-111

Gradovi
Mostar

Pozicije posla

Vozač taxi vozila (m/ž)   5

Kategorije
  • Transport i logistika
  • Saobraćaj
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola