Mjesto rada: Njemačka

20 izvršilaca

Uvjeti:

  • SSS – srednja stručna sprema
  • Radno iskustvo: minimum 1 godina na istim ili sličnim poslovima
  • Obavezno posjedovanje vozačke dozvole (B kategorija)
  • Poželjno poznavanje njemačkog jezika, minimum B1

Opis posla:

  • Obavlja poslove prokopa i pripreme trase za polaganje FTTH mreže
  • Obavlja poslove pripreme i završne montaže instalacija i uređaja,
  • Poslove montaže izvodi na osnovu dobijenog radnog naloga i uputstava izvođača radova
  • Aktivno sarađuje sa glavnim operaterom za montažu u cilju pravovremenog i kvalitetnog izvršavanja postavljenih zadataka,
  • Svakodnevno evidentira svoj dnevni učinak i kvalitet montiranih elemenata i predaje glavnom monteru,

Od Vas očekujemo:

  • Profesionalnost, ozbiljnost i korektnost u poslu
  • Sklonost timskom radu
  • Entuzijazam, kreativnost i sklonost ka ostvarivanju zadatih ciljeva

Nudimo Vam:

  • Obuku prije odlaska u Njemačku
  • Posao u stabilnoj inostranoj kompaniji koja bilježi rast iz godine u godinu;
  • Odlične uslove rada;
  • Mogućnost stručnog usavršavanja;
  • Priliku da u potpunosti iskažete i dalje unapredite svoja profesionalna znanja i kompetencije.

Natječaj ostaje otvoren do: 27.11.2022.godine

Prijave dostaviti putem opcije APLICIRAJ.

Gradovi
Njemačka - Svi gradovi

Radnik na montiranju opreme i prokopu trase za polaganje FTTH mreže (rad u Njemačkoj)   10

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola