Opis posla:

  • obavlja poslove prijema robe, odgovara za tačnost prijema (kvantitativno, kvalitativno i skenerski),
  • skladišti robu pregledno po asortimanu;
  • upravlja viljuškarom u skladu sa položenim certifikatom i stara se o njegovoj ispravnosti i održavanju;
  • odgovara za robu u skladištu, kvantitativno i kvalitativno;
  • brine o urednosti skladišnog prostora;

Od Vas očekujemo:

  • minimum SSS;
  • poznavanje rada na računaru – MS Office;
  • položen ispit za upravljanje viljuškarom;
  • minimum jedna godina iskustva na istim ili sličnim poslovima u skladištu;
  • poznavanje procesa rada u skladištu;
  • dobra lična organizacija, kao i rad u timu.

ZA NAVEDENU POZICIJU NUDIMO:

  • rad u stabilnoj kompaniji,
  • izazovan posao u dinamičnom radnom okruženju,
  • poticajnu i podržavajuću radnu sredinu,
  • dodatno usavršavanje na radnom mjestu, mogućnost kontinuiranog učenja i napredovanja.

Detaljnu biografiju sa navedenim radnim mjestom za koje se prijavljujete i brojem telefona za kontakt, dostavite putem opcije: APLICIRAJ  ili u Poslovnoj jedinici Mercator Hipermarket Borik, Banja Luka.

Informacije na telefon: 063/280-618.

Gradovi
Banja Luka

Pozicije posla

Skladištar (m/ž)   1

Kategorije
  • Transport i logistika
Obrazovanje
  • Srednja škola