Opis posla:

  • usluživanje kupaca i prodaja robe;
  • rad na blagajni;
  • preuzimanje, sortiranje i slaganje robe, te provjera stanja i kvalitete artikala;
  • osiguravanje čistoće, urednosti i higijensko-zdravstvene ispravnosti namirnica, uređaja i radnih prostorija;

Od Vas očekujemo:

  • minimum SSS
  • poznavanje rada na računaru – MS Office
  • poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima u maloprodaji
  • komunikacijske vještine, prodajne vještine
  • ljubaznost i posvećenost kupcu
  • spretnost, brzina i pedantnost u radu, timski rad

NUDIMO:

  • rad u stabilnoj i odgovornoj kompaniji,
  • izazovan posao u dinamičnom radnom okruženju,
  • poticajnu i podržavajuću radnu sredinu,
  • dodatno usavršavanje na radnom mjestu, mogućnost kontinuiranog učenja i napredovanja.

Biografiju sa naznačenim radnim mjestom za koje konkurišete dostavite putem opcije

APLICIRAJ

Gradovi
Sarajevo
Travnik

Pozicije posla

Prodavač (m/ž)   5

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola