Opis poslova/odgovornosti :

  • Rad se odvija kombinovano na terenu i u kancelariji firme
  • Obilazi kupce (apoteke i veleprodaje) ,kao i lekare na teritoriji BIH u cilju plasiranja informacije o proizvodima zastupničkog programa firme
  • Razvijanje i održavanje veza sa vodećim lekarima i farmaceutima;
  • Organizacija i pomoć u sprovođenju stručnih sastanaka i seminara koji bi promovisali distributivni program i imidž kompanije;
  • Aktivnosti u smislu povećanje obima prodaje i učešća na tržištu (rad na komercijalnim aktivnostima i uzimanje porudžbina na terenu);
  • Promocija i unapređenje prodaje, kao i analiza prodaje po brendovima i kanalima prodaje;
  • Vođenje evidencije i održavanje Sistema kvaliteta u skladu sa Smernicama Dobre prakse u distribuciji medicinskih sredstava
  • Vodi računa o stanju robe u magacinu, redovno organizuje kontrolne popise roba
  • Vodi računa o prijemu I uskladištenju roba
  • Prati stanje zaliha robe u magacinu
  • Obavlja svakodnevno direktne kontakte sa dobavljačima i kupcima, naručuje robu, te vrši telefonsku prodaju robe kupcima
  • Vrši izradu kalkulacija robe kod ulaza
  • Obavlja i druge poslove po nalogu direktora

Uslovi:

  • Završena srednja Medicinska Škola (IV stepen),smer farmaceutski ili medicinski tehničar (sa položenim stručnim ispitom)
  • Poželjno iskustvo u prodaji farmaceutskih proizvoda, proizvoda za lepotu i zdravlje, biljnih i kozmetičkih preparata
  • Poželjno je prethodno iskustvo u radu u veleprodaji
  • Obavezno je posedovanje vozačke dozvole B kategorije i prethodno vozačko iskustvo
  • Prednost imaju kandidati čije mesto stanovanja gravitira mestu rada (Bijeljina)

Mole se kandidati da svoje prijave na konkurs (CV uz fotografiju kandidata) šalju na e-mail : dejan.konatar@medicopharm.com

Napomena:

MEDICO PHARM SERVIS je specijalizovan za zastupanje inostranih firmi na tržištu Srbije, Crne Gore i Bosne i Hercegovine.

Za više informacija pogledajte naš sajt www.medicopharm.com

Gradovi
Bijeljina

Farmaceutski ili medicinski tehničar za rad u veleprodaji   1

Kategorije
  • Medicina i zdravstvo
  • Farmacija
Obrazovanje
  • Srednja škola