Opis posla:

  • Vrši trebovanje sirovina za liniju kojom rukovodi
  • Vrši raspodjelu radnika i nadzire tehnloške parametre kvalitete jufke i pita prema definisanim planovima
  • Nadzire rad radnika na liniji za jufke i pite
  • Brine se o praćenju evidencija vezanih za proizvodnju jufke i pita
  • Prati završni kvalitet proizvoda
  • Nadzor nad tehničkim i higijenskim uslovima proizvodnje
  • Vodi dnevni izvještaj proizvodnje i evidencije o: količini proizvedene robe, količini robe neusklađenog kvaliteta i škarta, škartu ambalaže, eventualnim zastojima u proizvodnji

Uslovi:

  • VSS prehrambenog smjera
  • Obavezno radno iskustvo na istim poslovima, minimalno godinu dana (prijave bez ovog uslova se neće uzeti u razmatranje)
  • Znanje engleskog ili njemačkog jezika
  • Profesionalnost, organizovanost i komunikativnost, fleksibilnost, spremnost na timski rad i druge sposobnosti potrebne u obavljanju radnih zadataka
  • Dobro poznavanje rada na računaru (Word, Excel, Power Point)
  • Odgovornost, predanost polsu, sistematičnost

Nudimo:

  • Stimulativne uslove, mogućnost napredovanja, edukaciju za uposlenike, team building, dobru atmosferu i mnogo posla. Postanite dio naše porodice!

Ukoliko ispunjavate navedene uslove, svoju prijavu na konkurs i biografiju možete dostaviti putem opcije "APLICIRAJ" ili putem mejla:

posao@mbacentar.ba

Lokacija: Sarajevo

Broj izvršilaca: 1

Datum objave: 15.11.2021.

Trajanje oglasa: 30 dana (ističe 15.12.2021.)

Gradovi
Sarajevo

Pozicije posla

Tehnolog – rukovodilac za liniju jufke i pita (m/ž)   1

Kategorije
  • Prehrambena tehnologija
Obrazovanje
  • Fakultet