OPIS POSLA:

  • Unos ulazne, te kontrola izlazne dokumentacije za Podružnice Društva „Slatko i Slano“
  • Kontrola stanja zaliha i organizacija inventura u Podružnicama
  • Provjera cijena, rabata, količina i dokumentacije koja je prilog fakturi
  • Adminstriranje matičnih podataka za podružnice
  • Evidencija, kontrola, praćenje i arhiviranje cjelokupne dokumentacije Podružnica „Slatko i Slano“
  • Poznavanje knjigovodstvenih propisa
  • Drugi poslovi koji ne odstupaju od prirode poslova radnog mjesta na koje se radnik zapošljava

USLOVI:

  • VSS/SSS ekonomskog usmjerenja
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Organizacione sposobnosti
  • Sklonost timski rad

NUDIMO VAM

  • Redovna ili stimulativna primanja
  • Ugodno radno okruženje
  • Mogućnost napredovanja

Kontakt telefon za informacije: 033/255-545

Gradovi
Sarajevo

Pozicije posla

Referent za robno–materijalno knjigovodstvo (m/ž)   1

Kategorije
  • Računovodstvo i revizija
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Srednja škola