Opis posla:

  • Izvršavanje radnih zadatka prema nalozima dobivenim od strane šefova proizvodnje ili prehrambenog tehnologa
  • Pakovanje i sortiranje robe
  • Kontrola prijema i otpremanje robe
  • Briga o tome da roba bude propisno i uredno zapakovana te blagovremeno otpremljena
  • Provjera ispravnosti rokova pakovanih proizvoda
  • Održavanje potrebnih sanitarno higijenskih uslova na radnom mjestu kao i lične higijene

Uslovi:

  • KV ili SSS bilo kojeg smijera
  • Odgovornost, predanost poslu, sistematičnost
  • Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

Nudimo:

  • Stimulativne uslove, mogućnost napredovanja, edukaciju za uposlenike, team building, dobru atmosferu i mnogo posla. Postanite dio naše porodice!

Ukoliko ispunjavate navedene uslove, svoju prijavu na konkurs i biografiju možete dostaviti putem opcije "APLICIRAJ" ili putem mejla:

posao@mbacentar.ba

Lokacija: Sarajevo

Broj izvršilaca: 2

Datum objave: 15.11.2021.

Trajanje oglasa: 30 dana (ističe 15.12.2021.)

Gradovi
Sarajevo

Pozicije posla

Paker u proizvodnji (m/ž)   2

Kategorije
  • Poslovi u proizvodnji
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola