MBA Centar d.o.o. Sarajevo je preduzeće osnovano 1992. godine. Osnovna djelatnost preduzeća je proizvodnja pekarskih i slastičarskih proizvoda, kao i proizvodnja jufke i pita.

Osim proizvodnje prehrambenih proizvoda, preduzeće je također kvalificirano za pružanje konsultantskih usluga iz oblasti menadžmenta i informacionih sistema, te za estradni menadžment. Nudimo namjenski softverski paket za proizvodnju, prodaju, servis i održavanje, te prodaju derivata na benzinskim pumpama.

MBA Centar se bavi i ugostiteljstvom, a gotova ili à la carte jela nudimo u našim objektima - maloprodaja „Slatko i Slano“ u Velešićima, restoran „Slatko i Slano“ na Socijalnom i restoran „Slatko i Slano“ u Vogošći, „Slatko i Slano Dobrinja“.

OPIS POSLA:

  • Priprema i izrada kolača, krema i poslastica

USLOVI:

  • SSS – smjer kuhar/slastičar
  • Radno iskustvo na istoj ili sličnoj poziciji ( min. 1 god)
  • Organizacione sposobnosti
  • Timski rad

Svi zainteresovani kandidat isvoje prijave mogu slati putem opcije

APLICIRAJ

Gradovi
Sarajevo

Pozicije posla

Majstor slastičar (m/ž)   9

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola