KOGA TRAŽIMO?

Oslanjamo se na ljude koji su poput nas angažovani na svom poslu i rade ga sa strašću.

Ako:

  • se snalazite u dinamičnom radnom okruženju,
  • želite da napredujete u karijeri
  • želite da se edukujete kod najvećih stručnjaka u slastičarstvu
  • tražite mjesto gdje se možete ostvariti
  • želite mogućnost stalnog zaposlenja / ugovora na neodređeno
  • Na pravom ste mjestu – čekamo baš Vas!

Opis posla:

  • Planiranje i upravljanje procesima proizvodnje po HACCP standardu
  • Provjera i kontrola postojećih proizvodnih i tehničkih procesa
  • Nadzor i upravljanje procesima nabavke sirovina, kontrola kvalitete ulaznih sirovina i nadzor sirovina u procesu proizvodnje kao i evidencija utroška istih
  • Uvođenje novih i poboljšanje kvalitete postojećih proizvoda
  • Izrada proizvodne dokumentacije (recepture, deklaracije, radni nalozi i sl.

Uslovi posla:

  • VSS, prehrambenog smjera
  • Prednost imaju kandidati sa radnim iskustvom na istim i sličnim poslovima
  • Profesionalnost, organizovanost i komunikativnost
  • Preciznost i sistematičnost
  • Pouzdanost i tačnost u radu
  • Sposobnost upravljanja timom saradnika

Svi zainteresovani mogu se prijaviti sa kratkim opisom (biografijom) putem opcije

APLICIRAJ

ili lično na adresu: Patriotske lige 38

radnim danima od 08:00 – 16:00 h

Prijavljeni kandidati će nakon prve selekcije biti pozvani na razgovor za posao.

Trajanje oglasa: 30 dana od dana objavljivanja.

Gradovi
Sarajevo

Pozicije posla

Prehrambeni tehnolog (m/ž)   4

Kategorije
  • Prehrambena tehnologija
  • Poslovi u proizvodnji
Obrazovanje
  • Fakultet