Mesto rada: Banja Luka -Debeljaci

Opis posla:

  • Vrši poslove održavanje objekta
  • Vrši nadzora nad održavanjem čistoće kruga i zelenih površina
  • Vrši poslove održavanja i montiranja proizvodnih mašina
  • Održava opremu u proizvodnim pogonima
  • Otklanjanje sitnih kvarova na svim vrstama instalacija(elektroinstalacije i vodoinstalacije)

Uslovi:

  • Radno iskustvo poželjno, ali nije neophodno
  • Vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač)
  • Za ovaj posao važno je da osoba posjeduje znanje i snalaženje u sitnim majstorskim radovima, da je odgovorna, organizovana, spretna, precizna

Nudimo:

  • Izazovan posao u pozitivnom i dinamičnom timu
  • Stimulativna, adekvatna i redovna primanja
  • Posao sa mogućnošću stalnog zaposlenja
  • Topli obrok

Vašu prijavu sa kontakt telefonom pošaljite putem opcije “APLICIRAJ

ili se javite na broj telefona:

066/711-976

radnim danom od 8-16 sati.

Budite dio uspješnog tima!

Gradovi
Banja Luka

Pozicije posla

Radnik u održavanju - kućni majstor (m/ž)   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola