Lokacija: Banja Luka-Debeljaci

Opis posla;

  • Administracija Windows operativnih sistema i domenskih naloga,
  • Administracija antivirusne i firewall zaštite, office paketa i drugih alata koji se se koriste u kompaniji,
  • Svakodnevno praćenje i nadgledanja rada sistema, optimizacija i automatizacija procesa,
  • Održavanje visokog nivoa sigurnosti na operativnim sistemima,
  • Dijagnosticiranje i otklanjanje kvarova,
  • Preventivno servisiranje računarske i mrežne opreme, računarske periferije i mobilnih uređaja,
  • Obavlja aktivnosti na terenu - otklanja kvarove u prodajnim jedinicama

Potrebni uslovi:

  • SSS/VŠS/VSS
  • Radno iskustvo: najmanje jedna godina iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Napredno poznavanje Windows operativnog sistema
  • Poznavanje mrežnih tehnologija ( TCP/IP, DNS, DHCP,VPN , WiFi i drugih )
  • Poznavanje administracije Office 365 ili sličnih alata
  • Dobro poznavanje računarskog hardvera
  • Vozačka dozvola B kategorije (aktivni vozač

Poželjno ali ne i presudno:

  • Poznavanje Windows server okruženja (AD, Group Policy, Hyper-V)
  • Poznavanje Vmware orkuženja

Nudimo:

  • Dinamično poslovno okruženje
  • Timski rad
  • Redovna i stimulativna primanja,
  • Topli obrok

Vašu prijavu sa kontakt telefonom pošaljite putem e-mail:

natasa.radulj@krajinaklas.com

ili se javite na broj telefona:

066/711-976

radnim danom od 8-16 sati.

Budite dio uspješnog tima!

Gradovi
Banja Luka

Pozicije posla

IT Tehničar (m/ž)   1

Kategorije
  • IT
Obrazovanje
  • Srednja škola