Uslovi-potrebne kvalifikacije:

  • VŠ/VSS stručna sprema ekonomskog profila / finansija / računovodstva
  • razvijena sposobnost organizacije i radnih navika
  • poznavanje dvojnog knjigovodstva
  • poznavanje zakonske regulative u oblasti
  • odlično poznavanje rada u MS Office paketu
  • poželjno radno iskustvo od 2(dve) godine na istim ili sličnim poslovima
  • spremnost na timski rad
  • mogućnost napredovanja i usavršavanja

Opis posla i zaduženja:

  • kontrola računske i suštinske ispravnosti dokumentacije pre knjiženja
  • knjiženje ulaznih računa veleprodaje i maliprodaje i ulaznih računa troškovi
  • knjiženje izlaznih računa roba i usluge
  • praćenje stanja knjigovodstvenih analitičkih kartica dobavljača i kupaca i učestvovanje u njihovom sravnjivanju i usaglašavanju
  • pomaže u izradi pdv-evidencije,finansijskih i revizorskih izveštaja
  • obavlja i druge poslove po naredbi neposrednog rukovodioca

Nudimo:

  • mogućnost stalnog zaposlenja
  • redovna primanja ličnog dohotka

Svi zainteresovani kandidati svoje prijave mogu slati putem opcije

APLICIRAJ

Unaprijed se zahvaljujemo svim potencijalnim kandidatima.

Oglas otvoren do 31.01.2020.god.

Gradovi
Zvornik

Pozicije posla

Knjigovođa   1

Kategorije
  • Računovodstvo i revizija
Obrazovanje
  • Viša škola