Mjesto rada: Bratislava, Slovačka

OPIS RADNOG MJESTA

  • Rad sa kupcima
  • Priprema svježih proizvoda
  • Prodaja proizvoda i rad na kasi
  • Zaprimanje, priprema svježih te nadopuna gotovim proizvodima
  • Održavanje čistoće u krugu prodajnog prostora
  • Praćenje zaliha proizvoda te upravljanje istim

USLOVI

Opći uslovi:

  • Stručna sprema poželjna trgovačkog smjera odnosno komercijaliste,
  • radno iskustvo u prodaji sa naglaskom na prehranu je plus,
  • poznavanje stranog jezika nije obvezno

Posebne vještine:

  • Dobro razvijene prodajne vještine i aktivna prodaja je plus,
  • incijativnost i ustrajanost, fleksibilnost i samostalnost u radu,
  • sposobnost prilagođavanja timskom radu,
  • dinamičnost, proaktivnost, samoinicijativnost, komunikativnost, organizacijske sposobnosti.

Radi brže i jednostavnije realizacije zaposlenja prednost imaju kandidati koji posjeduju državljanstvo (pasoš) jedne od EU zemalja.

ATRAKTIVNOST

Nudimo Vam:

  • Mogućnost rada u jednoj od vodećih kompanija u pekarstvu
  • Stalni radni odnos i stimulativna primanja
  • Prijavu na penziono i zdravstveno osiguranje
  • Kontinuirano profesionalno usavršavanje i stalnu edukaciju
  • Rad na puno radno vrijeme uz probni period od 3 mjeseca
  • Rast plate proporcionalno ostvarenim rezultatima
  • Rad u ugodnoj admosferi
  • Dnevni bonus za prehranu u neto vrijednosti od 4.2€ za svaki radni dan (dodatak u obliku kupona koji se može iskoristiti na gotovo svim prodajnim mjestima u slovačkoj kao sredstvo plaćanja)
  • Mogućnost osiguranja smještaja prema potrebi i dogovoru sa kandidatom
  • Duga/Kratka radna sedmica (duga sedmica 5 dana a kratka sedmica 2 dana), fond sati 160H/mjesečno.

Svi zainteresovani kandidati svoje prijave mogu poslati direktno na mail adresu info@stary-mlyn.sk

ili putem opcije

APLICIRAJ

Gradovi
Slovačka - Svi gradovi

Pozicije posla

Trgovac/Prodavač (m/ž)   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
  • Telekomunikacije
  • Prodaja i trgovina
  • Prehrambena tehnologija
  • Marketing i PR
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Srednja škola