Opis posla:

  • Prijem i smještaj gostiju
  • Evidencija osnovnih podataka o gostima
  • Davanje gostima informacije o hotelu, uslugama i pravilima kao i najbitnije informacije o gradu
  • Evidencija o popunjenosti hotela i o planiranim datumima dolazaka i odlazaka gostiju
  • Pružanje informacija o uslugama
  • Prijem dnevnih rezervacija gostiju i slanje potvrda o rezervacijama
  • Poslovi naplate i evidentiranja računa
  • Rad sa novcem i kreditnim karticama

Uslovi:

  • SSS/VS
  • Prednost imaju osobe sa radnim iskustvom na istim poslovima
  • Dobro poznavanje rada na računaru
  • Obavezno odlično poznavanje engleskog jezika. Poželjno poznavanje drugih stranih jezika
  • Komunikativnost, snalažljivost, organiziranost, odgovornost, ljubaznost, spremnost na suradnju, strpljivost i uslužnost

Svoje prijave i CV šaljite putem opcije

APLICIRAJ

Gradovi
Sarajevo

Pozicije posla

Recepcionar/Recepcionarka   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
  • Finansije
Obrazovanje
  • Srednja škola

do isteka 22 dana