Mjesto rada: Sarajevo

Broj izvršilaca: 1

Tip ugovora:

  • na određeno, sa mogućnošću produženja ugovora na neodređeno

OPIS POSLOVA:

  • Priprema, koordinacija i provedba internih i eksternih treninga i programa razvoja radnika
  • Stručna podrška menadžerima iz segmenta procjene, planiranja i upravljanja učinkom radnika
  • Provedba regrutacija i selekcija
  • Koordinacija i provedba sistema upravljanja radnim učinkom
  • Operativna priprema i provedba različitih inicijativa i aktivnosti vezanih za povećanje angažiranosti i zadovoljstva zaposlenika

OSNOVNI UVJETI:

  • Visoka stručna sprema
  • Najmanje 3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Napredno poznavanje MS Office (osobito Excel i Power Point)
  • Napredno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu

PREDNOST:

Prednost imaju kandidati koji:

  • vole raditi u dinamičnom radnom okruženju i koji su timski igrači
  • posjeduju izvrsne komunikacijske, organizacijske i analitičke sposobnosti
  • su otvoreni, proaktivni i spremni dalje učiti i profesionalno se usavršavati te svoje znanje dijeliti sa drugima
  • posjeduju relevantno radno iskustvo u segmentu uparavljanja ljudskim resursima

ŠTA VAM NUDIMO?

  • Mogućnost rada i daljnjeg profesionalnog razvoja u timu posvećenih i stručnih HR profesionalaca
  • Mogućnost učešća u korporativnim sistemima nagrađivanja i priznavanja
  • Osigurana stručna osposobljavanja i razvoj vještina

Pozivamo Vas da se prijavite najkasnije do 29.07.2019. godine, putem opcije

APLICIRAJ

Gradovi
Sarajevo

Pozicije posla

Vodeći specijalist za ljudske resurse (m/ž)   1

Kategorije
  • HR – Ljudski resursi
Obrazovanje
  • Fakultet