jedan (1) radnik

Opis poslova:
  • Obavlja usluge masaža i tretmana tijela;
  • Razgovara sa gostima i pomaže im u izboru odgovarajućeg tretmana - po potrebi;
  • Brine o urednosti i higijenskim uvjetima u prostorijama za pružanje usluga;
  • Informira nadređene o prijedlozima i reklamacijama gostiju;
  • Obavlja ostale poslove po nalogu voditelja centra.

Uvjeti:
  • VSS ili SSS odgovarajućeg smjera
  • Minimalno  dvije ( 2 ) godine  iskustva na poslovima  fizioterapeuta;
  • Sposobnost lakog komuniciranja, sposobnost razumijevanja potreba klijenta;
  • Aktivno znanje jednog strana jezika
  • poznavanje rada na Microsoft office paketima

Ostali uvjeti:
  • Početak rada travanj 2016 godine
  • ugovor  o radu na određeno vrijeme u trajanju od šest (6) mjeseci, s mogućnošću zasnivanja radnog odnosa na neodređeno vrijeme,
  • stimulativan osobni dohodak,
  • ugodno radno okruženje i dobre međuljudske odnose
  • Natječaj vrijedi do 31.12.2015 godine.

Prijave na natječaj, s  dokazima o traženim uvjetima slati, poštom, na
adresu

HTP „NEUM“ d.o.o. Neum,
Zagrebačka broj 2,
88390 Neum.

ili

Gradovi
Neum

Pozicije posla

Fizioterapeut u Wellness & SPA centru (m/ž)   1

Kategorije
  • Medicina i zdravstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola
Status posla
  • Puno radno vreme