Opis posla

  • Za kampanje koje za neposredan cilj imaju širenje branda u narednim godinama, odlučili smo da svima onima koji imaju energiju, hrabrost, želju za uspjehom damo priliku da pokažu da su baš one neko koga će građani da pamte kao jedinstveno lice. Radi se o novom brandu koji izlazi na tržište u punom kapacitetu.

Lokalitet konkurisanja:

  • Bosna i Hercegovina

Uslovi za kandidate:

  • Nije neophodno iskustvo na sličnim poslovima
  • Komunikativnost, elokventnost, prijatan glas i pozitivna energija
  • Vedar duh i smisao za timski rad
  • Prednost imaju djevojke sportskog ili manekenskog izgleda(nije uslov)
  • Preporučljivo je da ženske osobe budu više od 165cm i punoljetne osobe

Kandidatima nudimo:

  • Honorarni posao
  • Profesionalnu obuku
  • Mogućnost napredovanja i dodatnih beneficija
  • Mogućnost stalnog zaposlenja

Prijave sa CV i fotografijom(obavezna) dostaviti elektronskim putem na email: info@fructatrade.com i na info@aquadoria.com. Nepotpune prijave neće biti razmatrane.

Gradovi
Doboj

Pozicije posla

Promo lice za novi brend   1

Kategorije
  • Ostalo
  • Marketing i PR
Obrazovanje
  • Srednja škola