1 izvršioc

Uslovi za kandidate:

  • Srednja stručna sprema – III ili IV stepen;
  • Dobre komunikacijske i organizacijske sposobnosti;
  • Sposobnost i smisao za rad sa kupcima, kao i za rad u timu;
  • Odgovornost i zainteresovanost za posao i podizanje prodaje na veći nivo;
  • Fleksibilnost;

Opis poslova:

  • Briga o trgovini i prodaji;
  • Rad sa kupcima;
  • Postizanje ciljeva preduzeća;
  • Ostali poslovi po nalogu poslodavca;

Lokacija na kojoj će se obavljati poslovi za koje se raspisuje konkurs je Banja Luka.

Svi zainteresovani kandidati svoje prijave mogu da dostave na mail: info.finius@gmail.com ili putem pošte na adresu Ul. Slobodana Kusturića br. 9, Banja Luka 78 000. Konkurs ostaje otvoren do popune radnog mjesta, a najduže 30 dana od dana objave konkursa.

„Finius“ d.o.o. Banja Luka

Gradovi
Banja Luka

Pozicije posla

Trgovac (m/ž)   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
  • Telekomunikacije
  • Prodaja i trgovina
  • Ostalo
  • Osiguranje
  • Marketing i PR
  • Ekonomija i menadžment
  • Administracija
Obrazovanje
  • Srednja škola