Opis poslova:

  • Robno materijalno knjigovodstvo
  • Obračun plata, obračun i prijava poreza i doprinosa u skladu sa radnim zakonodavstvom na teritoriji BiH
  • Sprovođenje postupka zapošljavanja i briga o dokumentaciji
  • Pripremanje i izrada ugovora , rješenja, odluka i drugih pojedinačnih akta
  • Evidencija o dosijeima ličnih podataka radnika
  • Ažuriranje podataka i priprema spiska za potrebe radnih odnosa i kadrovske evidencije
  • Kontrola i priprema dokumentacije za podnošenje poreskih prijava
  • Vođenje evidencije o osnovnim sredstvima društva
  • Briga u urednosti i kompletnosti dokumentacije i djelokruga rada

Uslovi :

  • SSS/VSS ekonomskog smjera
  • iskustvo u trajanju od najmanje 1 godine
  • odlično poznavanje rada na računaru (MS office paket)
  • poželjno poznavanje engleskog jezika
  • efikasnost , samostalnost i preciznost u radu

Nudimo:

  • rad u ugodnoj i dinamičnoj atmosferi,
  • mogućnost dodatnog usavršavanja i obrazovanja,
  • mogućnost profesionalnog napredovanja,
  • nagrade za postignute rezultate.

Oglas ostaje otvoren 15 dana od dana objavljivanja.

Molimo Vas da biografije šaljete putem opcije APLICIRAJ sa naznakom na koju poziciju se prijavljujete.

Gradovi
Banja Luka

Pozicije posla

Referent u računovodstvu (m/ž)   1

Kategorije
  • Računovodstvo i revizija
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Srednja škola