Banjaluka

1 izvršilac

Opis posla i zadaci radnog mjesta:

  • projektovanje i prezentacija enterijera (kupatilska oprema i namještaj)
  • savjetovanje kupaca u pogledu dizajnerskih rješenja
  • izrada ponuda i idejnih projekata za kupce i na zahtjev maloprodaje
  • prema potrebi izlazak na teren
  • uređenje izložbenog prostora

Uslovi:

  • SSS, VSS – arhitektonskog smjera
  • poznavanje engleskog jezika
  • poznavanje rada na računaru (Word, Excel, PowerPoint, Outlook, AutoCAD, Photoshop)
  • položen vozački ispit B kategorije
  • poželjno radno iskustvo na istim i sličnim poslovima minimalno 1 godinu

Nudimo:

  • rad u ugodnoj i dinamičnoj atmosferi,
  • mogućnost dodatnog usavršavanja i obrazovanja,
  • mogućnost profesionalnog napredovanja,
  • nagrade za postignute rezultate.

Molimo Vas da biografije šaljete na mail putem opcije

APLICIRAJ

Više informacija na www.enmon.ba

Gradovi
Banja Luka

Pozicije posla

Dizajner enterijera   1

Kategorije
  • Dizajn
  • Arhitektura
Obrazovanje
  • Srednja škola