Lokacija: Maribor, Slovenija

Opis radnog mjesta:

  • elektroinstalacijski radovi novogradnje/starogradnje (sanacije)
  • izrada elektroinstalacija industrijskih objekata
  • montaža elektro polica
  • polaganje kablova
  • montiranje razvodnih ormara te spajanje istih
  • fina montaža rasvjete i utičnica
  • drugi elektromontažni radovi

Očekujemo:

  • potrebno znanje njemačkog jezika B1
  • iskustvo ili osnovno znanje izvođenja elektroinstalacija jake i slabe struje i/ili izrade razdjelno upravljačkih i energetskih ormara
  • najmanje 2 godine radnog iskustva na istom ili sličnom području rada
  • pouzdanost, točnost i marljivost
  • sposobnost za rad na visini
  • osnovno čitanje elektro planova
  • spremnost za rad u inozemstvu
  • vozački ispit B kategorije (preporučljivo)

Nudimo:

  • Zaposlenje na određeno vrijeme, s punim radnim vremenom te mogućnost produljenja ugovora na dugi rok, odn. zaposlenje na neodređeno vrijeme.
  • Osiguravamo stimulativno plaćanje, prijevoz i komforan smještaj, dobre uvjete rada, mogućnost osposobljavanja i napredovanja.

Prijavu i vaš CV (Europass s fotografijom ili životopis s fotografijom) pošaljite putem opcije

APLICIRAJ

ili direktno na e-mail darko.sincek@elektra.si

Web: www.elektra.si

Elektra inženiring d.o.o.

Kočevarjeva ulica 11

2000 Maribor

Slovenija

Gradovi
Njemačka - Svi gradovi

Pozicije posla

Električar/elektromonter m/ž   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
Obrazovanje
  • Srednja škola