Mjesto rada: Lukavac

Uslovi:

  • Da imenovani/-a posjeduje VSS- smjer arhitektura

Opis posla:

  • obavještavamo Vas da u našoj kompaniji možete obaviti stručno usavršavanje u oblasti građevinarstva te na taj način steći uslov za polaganje stručnog ispita.

Sa našim stručnim osobljem proći će te kroz oblasti visokogradnje i to kroz sve faze izvođenja konstrukcije:

  • sudjelovanje u planiranju, pripremi, projektiranju i izgradnji objekata različitih namjena te organiziranju i nadzoru izvršenja radova na gradilištima;
  • pripremanjem i organizacijom proizvodnje, tj. planiranjem, analizom i izradom izračuna ili izradom nacrta;
  • određivanje reda i dinamike radova, broj potrebnih radnika, količine građevinskog materijala…

Od Vas očekujemo:

  • poznavanje rada na računaru, te AutoCAD programskog paketa,
  • spremnost na timski rad,

Volonteri će dobiti naknadu u visini koja je zakonom propisana.

Oglas ostaje otvoren 30 dana.

Prijave sa kratkom biografijom možete slati na e-mail: deltalukavac@gmail.com

ili dostaviti lično na našu adresu

ul.Branilaca Bosne b.b.(zgrada Seljanka 1),

75.300 Lukavac.

Za detaljnije informacije mozete se javiti i na telefon broj 035/550-300

Gradovi
Lukavac

Pozicije posla

Diplomirani inženjer arhitekture (m/ž)   1

Kategorije
  • Arhitektura
Obrazovanje
  • Fakultet