Potrebni uslovi:

  • VSS – građevinski fakultet
  • minimum 5 godina iskustva kao inženjer građevine (sa položenim stručnim ispitom)
  • razvijena analitičnost, sistematičnost i preciznost
  • izražene organizacijske sposobnosti
  • sposobnost samostalnog i timskog rada
  • sposobnost istovremenog rada na više projekata
  • poznavanje programa za građevinarstvo
  • vozačka dozvola B kategorije
  • aktivno poznavanje engleskog jezika

Opis posla:

  • koordiniranje, budžetiranje i nadzor građevinskih projekata od razvoja do završetka
  • pripremanje procjene troškova, budžeta i rasporeda rada
  • raspoređivanje i koordiniranje aktivnosti podizvođača
  • nadgledanje specijalizovanih izvođača radova i ostalog osoblja
  • raspoređivanje i koordiniranje svih građevinskih procesa, tako da projekti zadovoljavaju projektne specifikacije

Prijave, uz priloženu biografiju (CV), dostavite putem opcije

APLICIRAJ

Gradovi
Tuzla

Pozicije posla

Diplomirani inženjer građevinarstva (m/ž)   1

Kategorije
  • Građevina i geodezija
Obrazovanje
  • Fakultet