Opis radnog mjesta:

  • Kontrola proizvodnog procesa u organizacionoj jedinici u skladu sa tehničko-tehnološkom dokumentacijom i zahtjevima kupaca,
  • obezbjeđivanje odgovarajućeg kvaliteta proizvoda u skladu sa zahtjevima i raspoloživim resursima,
  • vođenje dokumentacije o nadzoru kvaliteta u pogonu, u skladu sa internim standardima i zahtjevima kupaca,
  • otkrivanje i otklanjanje razloga za odstupanje u kvalitetu,
  • pružanje tehnološke podrške zaposlenima.

Uslovi:

  • Srednja stručna sprema mašinskog ili elektrotehničkog smera, ili slično,
  • smisao i želja za radom u proizvodnji i sa ljudima,
  • preciznost i pouzdanost,
  • komunikacione sposobnosti i orijentisanost ka timskom radu,
  • inovativnost, spremnost za usavršavanje i učenje.

Prednost:

  • Znanje slovenačkog ili drugog stranog jezika,
  • poznavanje ISO standarda,
  • radno iskustvo u elektronskoj ili auto industriji.

Šta Vam Cablex nudi:

  • Zanimljiv i dinamičan posao,
  • širok spektar mogućnosti stručnog osposobljavanja i usavršavanja,
  • mogućnost napredovanja u organizaciji koja se brzo razvija,
  • zaposlenje na neodređeno vreme sa probnim radom.

Sve prijave možete slati putem opcije

APLICIRAJ

Gradovi
Laktaši

Procesni kontrolor kvaliteta u pogonu montaže kablovskih setova (m/ž)   2

Kategorije
  • Mašinstvo
  • Poslovi u proizvodnji
  • Tehničke usluge i održavanje
  • Tehnologija i metalurgija
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola