Mjesto rada: Lukavac

Opis posla:

  • Kontrola kvalitete Q1 proizvoda i njihova puštanje,
  • Analiza unutrašnjih ili vanjskih grešaka,
  • Pomoć u pripremi korektivnih i preventivnih akcija (između ostalog u suradnji s odjelom za odnosesa kupcima),
  • Učešće u unutrašnjim i vanjskim komisijama i kampanjama razvrstavanja,
  • Provedba audita proizvoda i priprema prateće dokumentacije i statističkih procjena,
  • Izrada rješenja za kvalitet proizvoda i poboljšanje proizvodnje,
  • Rad na arhiviranju i dokumentovanju.

Potrebne kvalifikacije:

  • SSS/VSŠ/VSS,
  • Potrebno je odgovarajuće radno iskustvo na pozicijama podrške proizvodnji ili upravljanju kvalitetom,
  • Poznavanje njemačkog ili engleskog jezika je prednost,
  • Vrlo dobro MS Office znanje,
  • Poznavanje SAP sistema je prednost,
  • Poželjno je iskustvo s auditiranjem proizvoda prema VDA 6.5,
  • Osnovno znanje o APQP, poznavanje tehnika za rješavanja problema, kao što su statističke metoda,
  • Pažljiv i nevisan način rada.

Od svih kandidata očekujemo:

  • Razvijene komunikacijske sposobnosti
  • Motiviranost da fleksibilno prihvaćaju izazove modernog poslovanja u međunarodnom okruženju
  • Izraženu spremnost na učenje, preuzimanje inicijative i odgovornosti
  • Samostalnost i ažurnost,
  • Visoki stupanj savjesnosti i predanosti poslu
  • Dinamičnost, komunikativnost, lojalnost

Nudimo:

  • Zapošljavanje u dinamičnom i prijateljskom radnom okruženju;
  • Zapošljavanje na neodređeno vrijeme uz 6 mjeseci probnog rada;
  • Mogućnost ličnog i profesionalnog razvoja

Molbu sa biografijom i svjedodžbom o završenom obrazovanju dostavite putem opcije

APLICIRAJ

Sve dodatne informacije na brojevima telefona: 035/365-716.

U razmatranje za prijem uzimamo i one koji ne ispunjavaju sve gore navedene kvalifikacije ali kod kojih postoji izražena zainteresovanost za obuku i usavršavanje za rad u sektoru za uvoz-izvoz.

Konkurs ostaje otvoren do popunjenja radnih mjesta.

Gradovi
Lukavac

Saradnik za kontrolu procesa i kvaliteta proizvoda – Task force (m/ž)   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
  • Poslovi u proizvodnji
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola