Mjesto rada: Lukavac

Opis posla:

  • Knjiženje ulaznih računa
  • Analiza i računovodstveno praćenje dobavljača
  • Podrška ostalim odjelima u kontiranju i prijemu/obradi ulaznih računa
  • Vođenje matičnih podataka dobavljača
  • Učešće u različitim projektima, auditima i analizama
  • Priprema, obračun i knjiženje PDV prijave
  • Knjiženje bankovnih izvoda
  • Vođenje knjige stalnih sredstava
  • Učestovovanje u izradi završnog obračuna i poreskog bilansa

Potrebne kvalifikacije:

  • SSS/VSŠ/VSS
  • Minimalno 2 godina iskustva na računovodstveno-knjigovodstvenim poslovima,
  • Poznavanje njemačkog ili engleskog jezika je prednost,
  • Poznavanje MS Office računarskih programa,
  • Poznavanje SAP Sistema je prednost,
  • Dobre organizacione i komunikacijske vještine,
  • Sposobnost samostalnog i sistematskog rada,
  • Sklonost ličnom i sistemskom poboljšanjiu,
  • Razvijene komunikacijske sposobnosti,
  • Razvijene sposobnosti za timski rad, taktičnost.

Od svih kandidata očekujemo:

  • Razvijene komunikacijske sposobnosti
  • Motiviranost da fleksibilno prihvaćaju izazove modernog poslovanja u međunarodnom okruženju
  • Izraženu spremnost na učenje, preuzimanje inicijative i odgovornosti
  • Samostalnost i ažurnost,
  • Visoki stupanj savjesnosti i predanosti poslu
  • Dinamičnost, komunikativnost, lojalnost

Nudimo:

  • Zapošljavanje u dinamičnom i prijateljskom radnom okruženju;
  • Zapošljavanje na neodređeno vrijeme uz 6 mjeseci probnog rada;
  • Mogućnost ličnog i profesionalnog razvoja

Molbu sa biografijom i svjedodžbom o završenom obrazovanju dostavite putem opcije

APLICIRAJ

Sve dodatne informacije na brojevima telefona: 035/365-716.

U razmatranje za prijem uzimamo i one koji ne ispunjavaju sve gore navedene kvalifikacije ali kod kojih postoji izražena zainteresovanost za obuku i usavršavanje za rad u sektoru za uvoz-izvoz.

Konkurs ostaje otvoren do popunjenja radnih mjesta.

Gradovi
Lukavac

Pozicije posla

Referent u službi finansija i računovodstva (m/ž)   3

Kategorije
  • Računovodstvo i revizija
  • Finansije
  • Ekonomija i menadžment
  • Administracija
Obrazovanje
  • Srednja škola