OPIS POSLA:

  • Poslužuje goste u restoranu na uljudan i pristojan način po propisanim standardima hotela
  • Na vreme postavlja, čisti i ponovno postavlja stolove, prema standardima restorana, proveravajući njihovu čistoću i opšte stanje
  • Proverava čistoću stolnjaka
  • Čisti i polira pribor za jelo i pribor za rad
  • Vodi računa o hotelskoj imovini i opremi
  • Vodi računa o ispravnosti pića koje služi
  • Brine se za svoj izgled, čistoću uniforme, ponašanje, stručan rad, odnos prema gostima i kolegama
  • Dužan je da u potpunosti poznaje ponudu pića
  • Postavlja stolove i vodi računa da je sve dostupno gostima
  • Aktivno prodaje hranu iz jelovnika restorana i piće iz restoranske karte pića
  • Gosta koji je mlađi od 18 godina ne uslužuje alkoholnim pićem
  • Prima narudžbe i poslužuje goste
  • Obračunava usluge hrane i pića, ispostavlja fiskalni račun i vrši naplatu
  • Izrađuje obračun pazara na kraju smene
  • Predaje gotovinu, čekove, slipove kreditnih kartica
  • Sliedi sve utvrđene procedure zatvaranja restorana i prikladno skladišti sav pribor i namirnice
  • Sve poteškoće i neispravnosti koje je primetio tokom rada, kao i kvarove na radnoj opremi, te nedostatak opreme prijavljuje supervisoru restorana
  • Aktivno učestvuje u svim programima obuke sektora hrane i pića
  • Pridržava se postavljenih higijenskih standarda i standarda profesionalnog izgleda i lične higijene
  • Obavlja i druge poslove iz delokruga preduzeća po nalogu supervizora restorana

RADNI USLOVI:

  • Radno iskustvo od min. 2 godine
  • Rad u dinamičnoj i timskoj sredini i rad smenama
  • Obrazovanje: NK i srednja stručna sprema
  • Poželjno: poznavanje engleskog jezika i rada na računaru

NAŠA PONUDA:

  • Atraktivna i redovna mesečna novčana primanja + bonusi
  • Ugovor o radu tokom cele godine
  • Prijatna radna atmosfera
  • Obezbeđena nova uniforma za svakog zaposlenog
  • Obezbeđeno pranje uniforme u hotelskom vešeraju
  • Obezbeđen smeštaj za zaposlene u samom hotelu
  • Obezbeđena 3 obroka za sve zaposlene
  • Mogućnost napredovanja i usavršavanja

Svi zainteresovani kandidati CV mogu poslati na mail hr@bluekotorbay.com

Gradovi
Crna Gora - Svi gradovi

Pozicije posla

Konobar/konobarica u a la carte restoranu   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
  • Prehrambena tehnologija
Obrazovanje
  • Srednja škola