Broj radnih mjesta: 1

Mjesto rada: Sarajevo

Opis poslova:

  • Istraživanje tržišta, analiza postojećih i potencijalnih kupaca.
  • Formiranje i slanje ponuda prema postojecim i potencijalnim kupcima.
  • Izrada inicijalnog idejnog rješenja shodno specifičnim zahtjevima kupaca (2D i 3D projekcije).
  • Izlasci na teren, mjerenja, te pregovori s dobavljačima, a radi finaliziranja ponude shodno zahtjevima kupaca.
  • Praćenje ispravnosti i rokova realizacije projekata.
  • Proširenje mreže kupaca.

Uslovi:

  • VSS (poželjno, ali nije uslov).
  • Iskustvo na istim ili sličnim poslovima.
  • Posjedovanje prodajnih i komunikacijskih vještina.
  • Poznavanje 3D modeliranja (AutoCad, Corpus, Google SketchUp).
  • Poznavanje engleskog jezika.
  • Posjedovanje vozačke dozvole B kategorije.

Nudimo:

  • Rad u prijatnom, profesionalnom i dinamičnom radnom okruženju.
  • Obuku i usavršavanje.
  • Mogućnost za napredovanje.

Gradovi
Sarajevo

Pozicije posla

Project manager iz oblasti opremanja interijera (m/ž)   1

Kategorije
  • Marketing i PR
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Viša škola