3 izvršioca

Opis posla:

  • Priprema i posluživanje hrane i pića
  • Komunikacija i posluživanje gostiju
  • Detaljno poznavanje ponude pića i hrane

Uslovi posla:

  • SSS
  • Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Izražena komunikativnost, prijatno i pristojno ponašanje
  • Visok nivo entuzijazma, posvećenosti, profesionalnosti i inicijative
  • Dobre organizacione sposobnosti i brzina u radu

Ukoliko želite postati dio našeg uspješnog tima, svoju prijavu (CV/Biografiju) možete poslati putem opcije

APLICIRAJ

Kandidati pored konkursom predviđenih uslova, dužni su ispunjavati i opće uslove predviđene Zakonom o radu.

Uz prijavu na konkurs dostaviti kopije dokumenata koji se ne vraćaju:

  • Kratka biografija
  • Dokaz o radnom iskustvu u struci
  • Eventualnu preporuku predhodnog poslodavca

Potrebne dokumente kojima se dokazuje ispunjavanje uslova konkursa možete dostaviti lično (svakim radnim danom od 08 - 16 h), putem pošte na adresu Ul.Branilaca Sarajeva 20/10 Sarajevo ili putem opcije

APLICIRAJ

Za sve dodatne informacije obratiti se na kontakt telefon

033/660-624

Gradovi
Sarajevo

Pozicije posla

Radnik na posluživanju (m/ž)   3

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
  • Prodaja i trgovina
  • Prehrambena tehnologija
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola