10 izvršilaca

Opis posla:

  • izlaganje robe te briga o rokovima, cjenovnom označavanju i popunjenosti odjela
  • kontrola kvalitete i svježine proizvoda prema zadanim uputama
  • pružanje izvrsne usluge kupcima na odjelima
  • prodaja i obračun robe
  • usluživanje kupaca i pomaganje pri izboru

Od Vas očekujemo:

  • SSS
  • Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Ljubaznost, urednost, komunikativnost, uslužnost, odgovornost i spremnost na timski rad

Nudimo Vam:

  • Dodatni bonus (dodatna zarada za iskazani trud i zalaganje na poslu)
  • Mogućnost napredovanja
  • Dodatne edukacije u struci

Ukoliko želite postati dio našeg uspješnog tima, svoju prijavu (CV/Biografiju) možete poslati putem opcije

APLICIRAJ

Kandidati pored konkursom predviđenih uslova, dužni su ispunjavati i opće uslove predviđene Zakonom o radu.

Uz prijavu na konkurs dostaviti kopije dokumenata koji se ne vraćaju:

  • Kratka biografija
  • Dokaz o radnom iskustvu u struci
  • Eventualnu preporuku prethodnog poslodavca

Potrebne dokumente kojima se dokazuje ispunjavanje uslova konkursa možete dostaviti lično (svakim radnim danom od 08 - 16 h), putem pošte na adresu Ul.Branilaca Sarajeva 20/10 Sarajevo ili putem opcije

APLICIRAJ

 Za sve dodatne informacije obratiti se na kontakt telefon

033/660-624

Gradovi
Sarajevo

Pozicije posla

Prodavač (m/ž)   10

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
  • Telekomunikacije
  • Računovodstvo i revizija
  • Prodaja i trgovina
  • Ostalo
  • Marketing i PR
  • Finansije
  • Ekonomija i menadžment
  • Administracija
Obrazovanje
  • Srednja škola