Opis posla

Pridružite se uspješnom prodajnom timu u SARAJEVU i iskoristite svoje potencijale na poslovima:

  • razvoj i održavanje prodajne mreže u veleprodaji
  • prodaja optimalnih rješenja sistema tehničke zaštite (video nadzor, protuprovala, interfonija, kontrola pristupa, vatrodojava i dr.)
  • istraživanje, analiza i obrada tržišta
  • planiranje prodaje i izvještavanje o realizaciji
  • prodajno-tehnička podrška partnerima/instalaterima
  • sudjelovanje u programima edukacije partnera/instalatera

Uslovi

  • izuzetne prodajne, komunikacijske i motivacijske vještine
  • visok stupanj odgovornosti, samostalnosti i inicijative u radu
  • sklonost novim tehnologijama
  • odlično poznavanje MS Office paketa
  • poznavanje engleskog jezika
  • spremnost na timski rad i proaktivnost
  • visoka razina radne etike i poštenja

Poželjno

  • SSS ili VSS ekonomskog ili elektrotehničkog smjera (nije uslov)
  • iskustvo na poslovima veleprodaje sistema tehničke zaštite ( nije uslov).

Šta nudimo:

  • stalni radni odnos (uz probni rad)
  • rad u stabilnoj i perspektivnoj kompaniji u međunarodnom okruženju
  • mogućnost rada u dinamičnom i kreativnom timu
  • profesionalni napredak i mogućnost usvajanja novih znanja i vještina

Ukoliko želite postati dio stabilne, perspektivne i dinamične kompanije i smatrate da zadovoljavate navedene kriterijume, dostavite svoj CV (fotografija poželjna) sa detaljnijim opisom dosadašnjih radnih iskustava u roku od 30 dana od objave konkursa putem opcije

APLICIRAJ

sa naznakom "za konkurs". Kandidati koji budu odabrani u uži krug selekcionog postupka biće pozvani na testiranje u roku od maksimalno mjesec dana od isteka roka za prijavu.

Gradovi
Sarajevo

Pozicije posla

Voditelj prodaje za sisteme tehničke zaštite (m/ž)   1

Kategorije
  • Telekomunikacije
  • Računovodstvo i revizija
  • Prodaja i trgovina
  • Marketing i PR
  • Finansije
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Srednja škola

do isteka 14 dana