Opis posla:

  • Zavarivanje TIG ili MIG/MAG postopkom.
  • Brušenje, spajanje, zavarivanje zavarenih dijelova.

Očekujemo:

  • Radno iskustvo na sličnim radnim mjestima.
  • Potrebno poznavanje čitanja nacrta
  • Ozbiljnost, samostalnost na radu, ručne spretnosti, preciznost, prilagodlijovost, marljivost.

Nudimo:

  • Prosječna neto plata za radne sate (40 sati nedjeljno) iznosi za početnike 700,00 neto pa sve do 1000 EUR za iskusnije kandidate.
  • Rad u dvije smjene; mogućnost rada i subotama po dogovoru.
  • Redovno zapošljavanje u dinamičnom radnom okruženju i mladoj i motivisanoj ekipi.
  • Redovnu i dobru, stimulativnu isplatu.
  • Rad u urednom i prijatnom radnom okruženju.

Ako nemate smještaj, pomoći ćemo vam mi zajedno s poslodavcem pronaći adekvatan i kvalitetan smještaj, u blizini posla.

Ako imate potrebno radno iskustvo i želju naći u Sloveniji bolje plaćeni posao, pošaljite nam vašu konkretnu biografiju na e-mail

imm@adecco.si

Obavezno upišite za koju poziciju aplicirate.

Gradovi
Slovenija - Svi gradovi

Pozicije posla

Zavarivač TIG ili MIG/MAG   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
  • Poslovi u proizvodnji
  • Ostalo
  • Mašinstvo
  • Elektrotehnika
Obrazovanje
  • Srednja škola