Mjesto rada: Republika Srpska ( Banja Luka/Gradiška/Doboj/Brčko/Bijeljina/Zvornik)

Opis posla:

  • ambulantna prodaja frizerskih proizvoda na području dodijeljene regije
  • priprema, organizacija i provođenje obilaska frizerskih salona,
  • otvaranje novih prodajnih mjesta i briga o postojećim
  • savjetovanje postojećih i potencijalnih kupaca o prednostima proizvoda tvrtke
  • prikupljanje informacija i praćenje stanja na tržištu
  • izvještavanje uprave o prodajnim rezultatima prodaja i distribucija frizerskih preparata,
  • odgovornost za realizaciju plana, kao i za naplatu po kupcima.

Uvjeti:

  • minimalno 2 godine iskustva u prodaji,
  • prednost imaju kandidati koji su se bavili poslom prodajnog predstavnika u području kozmetike za kosu
  • kompetencija i znanje za ispunjavanje opisanih zadataka
  • ambicioznost, profesionalnost i izvrsne komunikacijske, prodajne i prezentacijske vještine
  • interes za rad u području profesionalne kozmetike za kosu
  • orijentiranost na prodaju i dostizanje zadanih ciljeva
  • odgovornost za ispunjavanje radnih zadataka
  • poznavanje MS Office paketa
  • aktivan vozač

Stručna sprema:

  • Najmanje Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

  • Najmanje dvije godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima

Vrsta zaposlenja:

  • Radni odnos na neodređeno vrijeme·

Mjesto rada:

Republika Srpska ( Banja Luka/Gradiška/Doboj/Brčko/Bijeljina/Zvornik)

Više o tvrtci:

www.ziblin.com

Što nudimo:

  • Službeno vozilo,
  • službeni mobitel,
  • edukacija,
  • pozitivno radno okruženje,
  • mogućnost za napredovanje.

Prijave s fotografijom slati na adresu:

Ziblin & Co d.o.o.

ul. Kralja Krešimira 31,

88320 Ljubuški, BiH

ili putem opcije

APLICIRAJ

Kako bi Vaša prijava bila potpuna i uzeta u razmatranje,

OBAVEZNO

je da dostavite CV i motivaciono pismo,

s naznakom

„ZA OGLAS“.

Samo potpune i odgovarajuće prijave će biti uzete u razmatranje.

Datum oglasa: 01.12.2016.god.

Trajanje oglasa: 15 dana od datuma izdavanja oglasa

Gradovi
Bijeljina
Banja Luka
Gradiška
Doboj
Zvornik
Brčko

Pozicije posla

Komercijalist-Prodajni predstavnik (m/ž)   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
Obrazovanje
  • Srednja škola