Zepter International je globalna kompanija prisutna u više od 60 zemalja, lider je u proizvodnji i plasmanu proizvoda vrhunskog kvaliteta namjenjenih boljem i dužem životu, sa više od 80 miliona zadovoljnih korisnika. Patentiran sistem za pripremu zdrave hrane, hi-tech uređaji za prečišćavanje vode i vazduha, jedinstvena patentirana Bioptron hiperpolarizovana svjetlost medicinski certifikovana za liječenje, rehabilitaciju kao i za prevenciju – već tri decenije su u misiji zdravlja, ljepote, životnog stila, a na dobrobit stotina miliona ljudi širom svijeta.

Uslovi:

  • visoka, viša ili srednja stručna sprema
  • posvećenost poslu
  • smisao za timski rad
  • spremnost na usvajanje i usavršavanje tehnika poslovne komunikacije
  • poželjno prethodno iskustvo u vođenju prodajnih timova

Zepter ponuda:

  • besplatna edukacija i profesionalno usavršavanje u zemlji i inostranstvu
  • maksimalna podrška i sredstva za uspješno poslovanje
  • odlični finansijski uslovi
  • napredovanje u skladu sa postignutim rezultatima
  • mogućnost internacionalne karijere

Opis poslova:

  • formiranje i vođenje sopstvenih prodajnih timova
  • plasman proizvoda kompanije Zepter
  • konsultantske usluge postojećim i potencijalnim korisnicima Zepter proizoda
  • redovno izvještavanje i analiza rezultata prodaje i širenja prodajne mreže

Pošaljite svoj CV putem opcije

APLICIRAJ

do 08.11.2018.

Za više informacija posetite našu zvaničnu WEB adresu:

www.zepter.ba

ili nas kontaktirajte putem broja telefona:

033/611-885

Gradovi
Banja Luka
Prijedor
Trebinje
Goražde
Drvar
Jajce
Mostar
Sarajevo
Čapljina
Brčko

Pozicije posla

Stručni suradnik/ Menadžer prodaje (m/ž)   1

Kategorije
  • Marketing i PR
  • Prodaja i trgovina
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Srednja škola