Opis posla:

  • Pripremanje toplih i hladnih jela
  • Priprema jela za posluživanje
  • Odabir, preuzimanje i priprema namirnica
  • Briga o prezentiranju i posluživanju jela
  • Sudjelovanje u pripremanju i sastavljanju jelovnika, dnevnih menija, te u pripremi kalkulacija za određena jela i obroke
  • Organizacija rada kuharskog i pomoćnog osoblja, te organizacija cjelokupnog rada u kuhinji
  • Uvođenje novih radnika u posao
  • Poštivanje recepata i količinskih normativa za upotrebu pojedinih namirnica u obrocima
  • Poštivanje visokih higijenskih standarda i vođenje brige o higijeni i čistoći prostora i sredstava s kojima radi
  • Vođenje brige o skladištenju namirnica i kontrola zaliha
  • Kuhari također brinu o održavanju uređaja u kuhinji, kako bi oni bili ispravni i tehnički postojani

Uslovi:

  • Završena srednja strukovna škola, usmjerenje kuhar
  • Poželjne dodatne edukacije iz kulinarstva
  • Iskustvo u radu u restoranima internacionalnih kuhinja
  • Otvorenost, komunikativnost, profesionalnost i timski rad

Nudimo:

  • Smještaj unutar kompleksa
  • Ugovor na neodređeno nakon probnog rada
  • Mogućnost ličnog i profesionalnog usavršavanja
  • Siguran posao uz redovna primanja i sve prateće beneficije

Vašu prijavu na oglas možete izvršiti putem opcije

APLICIRAJ

Gradovi
Bosanska Krupa

Pozicije posla

Kuhar (m/ž)   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola