Opis posla:

  • Upravljanje jednim ili više projekata unutar ograničenja vremena, troškova, kvalitete i dogovorenog opsega u svrhu isporuke traženog software-a/rješenja koji će zadovoljiti korisnikove potrebe
  • Uspostavljanje kontakata sa klijentima te postizanje razumijevanja i povjerenja potrebnog za uspješno odvijanje projekta
  • Utvrđivanje i odobravanje metodoloških smjernica za rad na projektu
  • Osiguravanje učinkovite upotrebe resursa sa stajališta vremena, produktivnosti i efikasnosti u svrhu zadovoljenja projektnih zahtjeva
  • Uspostavljanje odgovarajućih pokazatelja/metrike statusa projekta i upravljanje ravnotežom između vremena, troškova, kvalitete i opsega projekta
  • Praćenje i izvještavanje o napretku projekta, uključujući i realistična predviđanja o mogućem završetku i troškovima projekta
  • Dokumentiranje problema, zastoja i zahtjeva
  • Odgovornost za kvalitetu isporučenih usluga vođenja projekata
  • Odgovornost za izvršavanje projekata u zadanim rokovima
  • Odgovornost za realizaciju projekata unutar zadanog budžeta

Uslovi:

  • SSS, srednja stručna sprema
  • Iskustvo upravljanja projektima u IT sektoru
  • Poznavanje agilnih okvira za način organizacije i upravljanja procesom razvoja software-a kao što je Scrum
  • Poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Odlično poznavanje rada na računaru (MS Office)
  • Komunikativnost, emocionalna stabilnost, savjesnost, discipliniranost
  • Analitičke, prezentacijske i pregovaračke sposobnosti
  • Potrebno dvije godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima

Nudimo:

  • Redovna primanja
  • Mogućnost napredovanja
  • Timski rad u dinamičnom, mladom i ambicionoznom okruženju

Sve prijave možete slati putem opcije

APLICIRAJ

Gradovi
Mostar

Pozicije posla

Projekt menadžer (m/ž)   1

Kategorije
  • IT
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Srednja škola