Opis posla:

  • Planiranje kompletnog digitalnog marketinga, od kreiranje baze, mail-ova, socijalnih medija
  • Briga o dizajnu i održavanju medijske prisutnosti
  • Izvještavanje o učinku kampanja i usporedba planova sa stvarnim učinkom
  • Kreativnost u svakodnevnim strategijama za oglašavanja te unapređivanje istih
  • Surađivanje sa većim timom tokom planiranja kampanja
  • Surađivanje sa vanjskim oglašivačkim agencijama i klijentima

Uslovi:

  • SSS, srednja stručna sprema
  • Kreativnost i iskustvo u identificiranju ciljane publike, te oglašavanju na socijalnim mrežama, e-mailom ili bilo kojim drugim kanalom
  • Posjedovanja znanja o alatima za analizu web site-ova (Google analitics, NetInsight, Omniture, WebTrends)
  • Posjedovanje znanja o alatima za prikazivanje oglasa
  • Iskustvo u postavljanju i optimizaciji Google Adwords kampanja
  • Posjedovanje jakih analitičkih vještina na osnovu dobivenih podataka
  • Poznavanje najnovijih trendova i najboljih praksa u online marketingu
  • Izvrsno poznavanje engleskog jezika
  • Iskustvo u grafičkom i web dizajnu
  • Napredno poznavanje Adobe programa za grafički dizajn, posebno Photoshop, Illustrator i InDesign ili CorelDraw
  • Poznavanje Wordpress CMS-a

Nudimo:

  • Redovna primanja
  • Mogućnost napredovanja
  • Timski rad u dinamičnom, mladom i ambicionoznom okruženju

Sve prijave možete slati putem opcije

APLICIRAJ

Gradovi
Mostar

Pozicije posla

Menadžer digitalnog marketinga (m/ž)   1

Kategorije
  • Marketing i PR
Obrazovanje
  • Srednja škola