Opis posla:

  • Iskustvo u korištenju C# programskog jezika i .Net frameworka
  • Praktično iskustvo sa SQL-om (preferira se korištenje MS SQL Servera)
  • Poznavanje HTML i CSS
  • Potrebno prethodno iskustva u razvoju softwarea (iskustvo može biti stečeno i vlastitim poduzetništvom)
  • Rad u timskom okruženju

Uslovi:

  • SSS, srednja stručna sprema
  • C# (obavezno)
  • SQL (obavezno)
  • AngularJS
  • LINQ
  • UML
  • ASP.Net
  • HTML + CSS
  • JavaScript + jQuery
  • WPF (prednost ako poznajete)
  • SAP CrystalReports (velika prednost ako poznajete)
  • Design paterni (prednost ako poznajete)
  • Znanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Odgovornost i poštivanje zadanih rokova
  • Kreativnost i samoinicijativnost u radu
  • Rad na više projekata istovremeno

Nudimo:

  • Redovna primanja
  • Mogućnost napredovanja
  • Timski rad u dinamičnom, mladom i ambicionoznom okruženju

Sve prijave možete slati putem opcije

APLICIRAJ

Gradovi
Mostar

Pozicije posla

C# . Net Developer (m/f)   1

Kategorije
  • IT
Obrazovanje
  • Srednja škola