Opis radnog mjesta:

  • Zaduživanje/razduživanje pošiljaka,
  • Utovar/istovar pošiljaka,
  • Odgovornost za preuzete pošiljke i vozilo koje duži
  • Dostavljanje i preuzimanje pošiljaka po utvrđenom sistemu i uputama neposrednog rukovodioca
  • Briga o urednosti i opremljenosti vozila, prijava kvarova, kontrola važnosti prateće dokumentacije

Opšti uslovi:

  • Srednja stručna sprema SSS – poželjno saobraćajnog smjera
  • vozačkom dozvolom B kategorije
  • najmanje 2 godine radnog iskustva.

Posebne vještine:

  • Dobro razvijene organizacione sposobnosti, incijativnost i ustrajanost, fleksibilnost i samostalnost u radu, sposobnost prilagođavanja timskom radu, dinamičnost, samoincijativnost, komunikativnost.

Nudimo Vam:

  • Mogućnost rada u velikoj regionalnoj kompaniji
  • Radni odnos i stimulativna primanja
  • Kontinuirano profesionalno usavršavanje
  • Rad na puno radno vrijeme uz probni rad od 3 - 6 mjeseci
  • Rad u ugodnoj atmosferi
  • Mogućnost napredovanja
  • Molimo sve zainteresovane da pošalju svoje prijave. Oglas ostaje otvoren 30 dana od dana objave.

Sve vaše prijave sa CV-jem i popratnim pismom šaljite putem opcije

APLICIRAJ

Gradovi
Bijeljina
Banja Luka
Doboj
Prijedor
Bihać
Bugojno
Vitez
Sarajevo
Tuzla
Brčko

Pozicije posla

Kurir (m/ž)   10

Kategorije
  • Ostalo
  • Prodaja i trgovina
  • Turizam i ugostiteljstvo
  • Transport i logistika
  • Saobraćaj
Obrazovanje
  • Srednja škola