za područje regije Sarajeva, Tuzle, Zenice, Mostar, Banja Luka, Bihać, Bijeljina

Broj izvršilaca:  1 za svaku navedenu regiju (ukupno 7)

Uslovi:

  • Stepen obrazovanja: SSS ili VŠS,poznavanje koraka prodaje
  • Radno iskustvo: 2 godine na radnom mjestu komercijalista prodaje prehrambenih proizvoda
  • Spremnost za preuzimanje odgovornosti za ispunjenje plana prodaje
  • Napredno poznavanje rada na računaru: MS Office
  • Vozački ispit: B ili C kategorije
  • Boravište: Prednost imaju osobe sa mjestom boravka iz navedenih gradova:

Kratak opis poslova i radnih zadataka komercijaliste:

  • Ispunjavanje standarda postavljenih od strane poslodavca u oblasti prodaje
  • Realizacija plana prodaje i adekvatno nagrađivanje u skladu sa ostvarenim planovima
  • Svakodnevni obilazak kupaca po hodogramu,praćenje planograma,prikupljanje i elektronsko upućivanje narudžbi u centralno skladište
  • Svakodnevna kontrola izložbenih polica,izlaganje proizvoda,prezentacija proizvoda potrošačima po potrebi,analiza narudžbi,praćenje realizacije narudžbe kupca u prijemnom skladištu
  • Praćenje pozicioniranja proizvoda,rokova trajanja,predlaganje akcijske prodaje proizvoda,fizička zamjena proizvoda, kontrola i realizacija naplate
  • Evidencija i zastupljenost ulistanog asortimana proizvoda
  • Izrada dnevnog plana prodaje, sedmičnog izvještaja o svojim aktivnostima i savjesno i odgovorno upravljanje i korištenje imovine poslodavca

Zainteresirani kandidati svoj CV (predhodni poslodavci,radno iskustvo,trenutni radni status kandidata) s fotografijom mogu dostaviti na email:

posao@vocar.ba ili vocar@vocar.ba

Oglas ostaje otvoren do izbora najviše ocijenjenih kandidata, 30 dana ili duže po potrebi.

Pozivaju se ozbiljni kandidati koji su educirani iz oblasti prodaje(koraci prodaje,prodajne tehnike) da se odazovu na oglas. Kod selekcije kandidata isti je na poziv potrebno da se pojavi u Direkciji preduzeća kako bi se obavili info razgovori i upoznavanje.

Gradovi
Bijeljina
Banja Luka
Bihać
Zenica
Mostar
Sarajevo
Tuzla

Pozicije posla

Komercijalista (m/ž)   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
Obrazovanje
  • Srednja škola